o-firmieO firmie

General Technical Partner jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, pracami remontowo-wykończeniowymi oraz utrzymywaniem infrastruktury i zieleni osiedlowej. Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie instalacji sanitarnych oraz HVAC.
Oferujemy szeroki zakres usług dla biur, zarządców spółdzielni mieszkaniowych, właścicieli nieruchomości, deweloperów, inwestorów i innych podmiotów, poszukujących godnego zaufania wykonawcy instalacji i obsługi technicznej HVAC. Reprezentujemy indywidualne podejście, nowoczesne metody i zgodność z najbardziej restrykcyjnymi standardami.
 

Naszą siłą są przede wszystkim ludzie

 
GTP to połączenie  firm branżowych z całego kraju, kierowników, projektantów i wykonawców; zespół najlepszych fachowców i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem teoretycznym i praktycznym. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i nie pozostajemy w tyle za nowinkami, w tej wciąż zmieniającej się branży. Nade wszystko jednak cenimy sobie zaufanie klientów, dlatego zawsze stajemy na wysokości zadania, niezależnie od tego, jak wymagające by ono nie było.
Ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów: deweloperów, inwestorów budowlanych, najemców w nowo powstałych budynkach, właścicieli obiektów handlowo-usługowych i wielu innych. Nie zapominamy również o osobach prywatnych, które pragną wyposażyć swoje mieszkanie w nowoczesne rozwiązania  HVAC – Heating Ventilation Air Conditioner – czyli ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja.