Usługi

Biura i nieruchomości

Usługi instalacyjne i remontowe
w biurach i nieruchomościach
solidnie, rzetelnie i z klasą

biura-i-nieruchomosci Ofertę kierujemy do właścicieli, zarządców oraz deweloperów biur, lokali usługowych, handlowych i pozostałych nieruchomości. Współpracujemy z projektantami i architektami dlatego już na etapie planowania budowy możemy zaproponować korzystne rozwiązania w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC, które sprawią, że budynek będzie bardziej ergonomiczny, ekonomiczny i oszczędny.
 
Mamy wieloletnie doświadczenie z renomowanymi firmami budowlanymi oraz inwestorami, poszukującymi nowoczesnych rozwiązań HVAC – Heating Ventilation Air Conditioner. Instalacje wykonujemy w nowo powstałych inwestycjach, jak i tych, które już istnieją, ale wymagają gruntownej modernizacji i unowocześnienia. Dodatkowym atutem jest fakt, iż oprócz samego montażu wykonujemy również prace wykończeniowe, a także designerskie projekty, dzięki którym wentylacja i klimatyzacja staną się unikalnym elementem wystroju, takim, który inni będą podziwiać za kunszt i pomysłowość. Do postawionych nam zadań podchodzimy profesjonalnie, rzetelnie i terminowo.
 
Maksymalny komfort na wyciągnięcie ręki
 

Instalacje budynkowe

Instalacje budynkowe
sanitarne, grzewcze, wentylacyjne
komfort pracy i mieszkania

instalacje-budynkowe Dzięki instalacjom HVAC powietrze w budynkach jest czyste i świeże, co obecnie, w czasach gdy na zewnątrz ogłaszane są alarmy smogowe, ma ogromne znaczenie. Cierpimy na bardzo niską jakość powietrza zewnętrznego, dlatego warto zadbać o to, by przynajmniej to wewnętrzne było nieskazitelnie czyste.
 
Oferujemy generalne wykonawstwo instalacji sanitarnych i HVAC –  ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja. Dzięki naszym rozwiązaniom zapewniamy komfortową temperaturę wnętrza bez względu na pogodę panującą za oknem, prawidłową cyrkulację powietrza i czyste, świeże, pozbawione mikroorganizmów powietrze do oddychania.
 
Dostarczamy systemy i rozwiązania techniczne poprawiającą jakość i komfort pracy w budynkach mieszkalnych, biurach, lokalach usługowych i handlowych, halach produkcyjnych, inwestycjach deweloperskich i innych. Proponujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania, montaż, wykończenie, a także utrzymanie techniczne przy późniejszej eksploatacji.
 
Nasze rozwiązania = komfort, ekologia, oszczędności – sprawdź i przekonaj się sam.
 

Prace remontowe

Prace remontowe i wykończeniowe
Dla domów, mieszkań i inwestycji
Kompleksowa obsługa, fachowe podejście

prace-remontoweProwadzimy szeroko zakrojone prace remontowe i modernizacyjne. Mocną stroną naszej oferty jest wszechstronność i uniwersalność. Zamiast zatrudniać wiele różnych firm budowlanych, z których każda ma swoją część do wykonania, lepiej postawić na przedsiębiorstwo zrzeszające specjalistów z różnych branż. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zająć się remontami od A do Z. Zyskasz wtedy pewność, że każdy element zostanie wykonany z należytą starannością.
 
Jeśli planujesz generalny remont lub modernizację mieszkania, kamienicy, bloku, domu, lokalu usługowego, sklepu, hali produkcyjnej lub innej inwestycji, zgłoś się do nas. Zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę i zajmiemy się wszystkimi aspektami – od projektu, poprzez wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, sanitarnej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, aż po późniejsze prace wykończeniowe.
 
Zawsze staramy się podchodzić do projektów nieszablonowo, dlatego możemy zaproponować Ci ciekawe rozwiązania aranżacyjne, które sprawią, że na przykład typowa instalacja wentylacyjna stanie się ciekawym elementem wystroju wnętrza.
 
Zmieniamy przestrzeń na lepszą!
 

Infrastruktura i zieleń

Infrastruktura i zieleń
Utrzymanie, konserwacja, serwisowanie
Jesteśmy zawsze w pogotowiu

infrastruktura-i-zielenInwestycja zakończona, lokal oddany do użytku, budynek wyremontowany i zmodernizowany… ale to nie koniec naszych możliwości. GTP to przedsiębiorstwo wielobranżowe. Nie zamykamy się jedynie na prace instalatorskie. Zajmujemy się utrzymaniem infrastruktury, remontowaniem, usługami serwisowymi, przeglądami technicznymi oraz naprawami awarii. Dbamy również o tereny zielone na osiedlach i inwestycjach deweloperskich. Wszystko po to, by mieszkańcom i pracownikom żyło się lepiej i wygodniej.
 
Podejmujemy współpracę z administratorami budynków, właścicielami inwestycji, wspólnotami mieszkaniowymi i deweloperami. Trzymamy pieczę nad całością terenu – budynkiem oraz jego otoczeniem. Gwarantujemy szybką interwencję w przypadku awarii instalacji, a także systematyczne, terminowe przeglądy techniczne.